Ekologická likvidace vozidel Chodov

Pneuservisní služby

Ekologická likvidace vozidel v Karlovarském kraji a pneuservisní služby

O nás

Sídlíme v Chodově u Karlových Varů, kde máme provozovnu Ekologické likvidace vozidel a od 9/2020 budeme též nabízet pneuservisní služby pro osobní a dodávková vozidla.  Nabízíme též prodej použitých náhradních dílů.

 Ekologická likvidace vozidel – Chodov u Karlových Varů

Jsme registrováni na  Krajském úřadu v Karlových Varech, jako společnost s pověřením pro sběr a likvidaci autovraků dle zákona. Vystavíme Vám  „Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků“, které budete potřebovat, chcete-li trvale odhlásit Vaše vozidlo z registru vozidel. Provádíme ekologickou likvidaci osobních automobilů, přívěsů, motocyklů,  dodávek i nákladních automobilů. V rámci Karlovarského kraje, si po domluvě pro vozidlo přijedeme až k Vám.  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Pneuservisní služby – Chodov u Karlových Varů

Momentálně připravujeme prostory, pro provoz pneuservisu, jehož otevření plánujeme na 9/2020. Zajistíme Vám výměnu a vyvážení kol a přezutí pneumatik pro osobní a dodávkové vozidla.   

Prodej použitých náhradních dílů

Nabízíme prodej použitých náhradních  autodílů. Dříve však, než se na nás obrátíte s dotazem na dostupnost náhradního dílu, podívejte se, zda je vozidlo pro které náhradní díl hledáte, uvedeno na seznamu vozidel pro které náhradní díly nabízíme.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte nám

Volat